INTENCJE: 13 – 20 października

Data Dzień Godz. Intencja
13.10. XXVIII Niedziela zwykła 7:30 śp. Ludwik Momot (ucz. pogrz)
9:30 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży MB Fatimskiej i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Sióstr
11:00 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus i ich rodzin
17:00 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży MB Częstochowskiej i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Sióstr
14.10. Poniedziałek 17:00

1. śp. Tadeusz Wieliczko (5 r. śm)

2. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

15.10 Wtorek 17:00

1. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

2. śp. Edward Rzucidło (ucz. pogrz)

16.10. Środa 17:00

1. śp. Ludwik Momot (ucz. pogrz)

2. śp. Jan Dadak (1 gregoriańska)

17.10. Czwartek 17:00

1. śp. Ludwik Momot (ucz. pogrz)

2. śp. Jan Dadak (2 gregoriańska)

18.10. Piątek 17:00

1. śp. Ludwik Momot (ucz. pogrz)

2. śp. Jan Dadak (3 gregoriańska)

19.10. Sobota 17:00 1. śp. Jan Dadak (4 gregoriańska)
20.10. XXIX Niedziela zwykła 7:30 Za parafian
9:30 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Sióstr
11:00 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Braci z Róży św. Jana Pawła II i ich rodzin
17:00 śp. Jan Dadak (5 gregoriańska)

 

INTENCJE: 6 – 13 października

Data Dzień Godz. Intencja
06.10. XXVII Niedziela zwykła 7:30 Dziękczynna za 35 lat małżeństwa Danuty i Krzysztofa z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w rodzinie
9:30 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Barci z Róży MB z Lourdes i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Braci
11:00 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży MB Różańcowej i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Sióstr
17:00 Za parafian
07.10. Poniedziałek 17:00

1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Apolonii, zdrowie potrzebne łaski dla dziecka oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie

2. śp. Franciszek i Agnieszka Grabarz

08.10 Wtorek 17:00

1. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

2. śp. Edward Rzucidło (ucz. pogrz)

09.10. Środa 17:00

1. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

2. śp. Edward Rzucidło (ucz. pogrz)

10.10. Czwartek 17:00

1. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

2. śp. Edward Rzucidło (ucz. pogrz)

11.10. Piątek 17:00

1. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

2. śp. Edward Rzucidło (ucz. pogrz)

12.10. Sobota 17:00

1. śp. Eugeniusz Pękalski (ucz. pogrz)

2. śp. Tadeusz (12 r. śm), Janusz i Kazimierz

13.10. XXVIII Niedziela zwykła 7:30 śp. Ludwik Momot (ucz. pogrz)
9:30 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży MB Różańcowej i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Sióstr
11:00 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus i ich rodzin
17:00 O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży MB Częstochowskiej i ich rodzin oraz szczęście wieczne dla zmarłych Sióstr