INTENCJE: 5 – 12 kwietnia

Data Dzień Godz. Intencja
05.04. Niedziela Palmowa 7:30 Za parafian
9:30 śp. Józef Bartkowiak (26 gregoriańska)
11:00 śp. Aniela i Jan Hnat
18:00 śp. Stefania Roj (od córki Lubomiły)
06.04. Poniedziałek 18:00

1. śp. Andrzej Kmak (od pracowników ze składu celnego w INGLOCIE)

2. śp. Józef Bartkowiak (27 gregoriańska)

07.04. Wtorek 18:00 1. śp. Józef Bartkowiak (28 gregoriańska)
08.04. Środa 18:00

1. śp. Andrzej Kmak (od pracowników z działu akcesoria w INGLOCIE)

2. śp. Józef Bartkowiak (29 gregoriańska)

09.04. Wielki Czwartek 18:00

1. O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

2. śp. Józef Bartkowiak (ost. gregoriańska)

10.04. Wielki Piątek 18:00 NIE MA MSZY Ś
11.04. Sobota 18:00

1. śp. Józefa (11 r. śm)

2. śp. Jadwiga Ploch

12.04. Wielkanoc 6:00 śp. Stefania i Bolesław
9:30 Za parafian
11:00 śp. Eudokia, Danuta i Wiesława Kilarskie
18:00 NIE MA MSZY ŚW.

INTENCJE: 29 marca – 5 kwietnia

Data Dzień Godz. Intencja
29.03. V Niedziela Wielkiego Postu 7:30 O zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Adama z okazji 15 urodzin
9:30 śp. Józef Bartkowiak (19 gregoriańska)
11:00 O zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marceliny
18:00 śp. Józef (28 r. śm) i śp. Janina
30.03. Poniedziałek 18:00

1. śp. Krzysztof

2. śp. Józef Bartkowiak (20 gregoriańska)

31.03. Wtorek 18:00

1. śp. Wiesław Soroka (2 r. śm)

2. śp. Józef Bartkowiak (21 gregoriańska)

01.04. Środa 18:00

1. śp. Roman Flak

2. śp. Józef Bartkowiak (22 gregoriańska)

02.04. Czwartek 18:00

1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla kapłanów oraz o nowe powołania

2. śp. Józef Bartkowiak (23 gregoriańska)

03.04. Piątek 18:00

1. O zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wacława z okazji 60 urodzin i imienin

2. śp. Józef Bartkowiak (24 gregoriańska)

04.04. Sobota 18:00 śp. Józef Bartkowiak (25 gregoriańska)
05.04. Niedziela Palmowa 7:30 Za parafian
9:30 śp. Józef Bartkowiak (26 gregoriańska)
11:00 śp. Aniela i Jan Hnat
18:00 śp. Stefania Roj (od córki Lubomiły)