Duszpasterze

Proboszczowie:

ks. Tadeusz Dec 24 VIII 2014 r. –
ks. dr Jacek Żygała 26 VIII 2011 – 23 VIII 2014 r.
ks. Marek Cisek 22 VIII 1999 – 26 VIII 2011 r.
ks. Tadeusz Żygłowicz 30 VIII 1998 – 21 VIII 1999 r.
ks. Stanisław Ożóg 1 VIII 1992 – 10 VIII 1998 r.
ks. dr Józef Sroka 21 VI 1982 – 31 VII 1992 r.

Rektorzy kościoła:

ks. dr Józef Sroka 1976 – 21 VI 1982 r.
ks. Edward Prędki 1 IV 1967 – 1 VII 1972 r., 3 IX 1973 – 2VIII 1978 r.

Wikariusze:

ks. dr Marcin Kapłon 24 VIII 2014 r. –
ks. Krzysztof Józefczyk 24 VIII 2013 – II 2014 r.
ks. Józef Stepanko 25 VIII 2012 – 23 VIII 2013 r.
ks. Grzegorz Kwitek 1 VII 2008 – 24 VIII 2012 r.
ks. Maciej Dżugan 31 X 2005 – 30 VI 2008 r.
ks. Janusz Łuc 24 VIII 2000 – 30 X 2005 r.
ks. Piotr Kandefer 22 VIII 1999 -24 VIII 2000 r.
ks. Piotr Walasz 21 VIII 1995 – 21 VIII 1999 r.

Rezydenci:

ks. Roman Wawro 1983-1991 r.