Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

2 stycznia 2022 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych.

Od godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, które rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie będzie osobista adoracja do Mszy św. o godz. 17:00

2. W czwartek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu Msze św. jak w każdą niedzielę. Na Mszach św. będą poświęcone kadzidło i kreda. Będą przygotowane zestawy z kadzidłem i kredą, które będzie można nabyć za dobrowolną ofiarą. W Uroczystość Trzech Króli z racji pierwszego czwartku godzinę przed wieczorną Mszą św. będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Jako, że w tym roku nie będzie tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej i błogosławieństwa rodzin w domach naszych parafian dlatego w Uroczystość Trzech Króli i w Niedzielę Chrztu Pańskiego po wszystkich Mszach św. będzie w naszym kościele specjalny obrzęd błogosławieństwa rodzin. Serdecznie zapraszamy.

4. W I piątek udamy się jak co miesiąc z posługą sakramentalną do chorych. Z racji I piątku już godzinę przed Mszą św. będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

5. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu. Składka z przyszłej niedzieli jako II niedzieli miesiąca będzie przeznaczona wyłącznie na potrzeby naszej parafii.

6. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się w poniedziałek – 10- stycznia – po wieczornej Mszy św.

7. Czytelników Tygodnika Niedziela zachęcamy do kontynuacji prenumeraty w nowym roku i zachęcamy nowych prenumeratorów tego tygodnika o zgłaszanie się do zakrystii. Czytajmy prasę katolicką, która kształtuje nasze religijne myślenie i wartościowanie.

8. Do prowadzenia modlitwy Różańcowej za tydzień przed sumą prosimy osobę z Róży Matki Bożej Fatimskiej (p. Barbara Jajuga).