Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Chrztu Pańskiego

9 stycznia 2022 r.

  1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  2. Jako, że w tym roku nie będzie tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej dlatego dzisiaj po wszystkich Mszach św. ma miejsce w naszym kościele specjalny obrzęd błogosławieństwa wszystkich naszych parafian.
  3. W środę Msza św., a po niej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek od godziny 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17:00 Msza św.
  4. W poniedziałek odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. We wtorek zbiórka  ministrantów. W czwartek spotkanie formacyjne dla uczniów klas VII i VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. W piątek spotkanie oazy. Spotkania rozpoczynają się Mszą świętą.
  5. Taca z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca jest przeznaczona wyłącznie na potrzeby naszej parafii.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” pudełko na kolekcję płyt CD z nagraniami Pisma Świętego oraz ciekawy artykuł na temat Chrztu Pańskiego.
  7. Do prowadzenia modlitwy Różańcowej za tydzień przed sumą prosimy osobę z Róży Matki Bożej z Lourdes (p. Ryszard Maciołek).
  8. W ostatnim czasie z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Danuta Mazur i śp. Maria Jakielaszek. Polecajmy te zmarłe Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…