Ogłoszenia duszpasterskie, XXVII Niedziela zwykła

3 października 2021 r.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z przyszłej niedzieli jako II niedzieli miesiąca będzie przeznaczona wyłącznie na cele inwestycyjne w naszej parafii, natomiast taca dzisiejsza przeznaczona jest na WSD.

2. We wtorek odbędzie się zbiórka ministrantów. W piątek spotkanie oazy. Wszystkie spotkania rozpoczynają się uczestnictwem we Mszy Świętej.

3. W środę o godz. 17:00 Msza święta połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek o godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji powołanych i o nowe powołania. O godz. 17:00 Msza św. Także w najbliższy czwartek (7 października) we wspomnienie NMP Różańcowej w czasie Mszy św. odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III. Po Mszy spotkanie formacyjne.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” artykuł prostujący nieprawdziwe informacje o autorze obrazu Jezusa Miłosiernego oraz rozmowa o niemieckiej drodze synodalnej. Znajdziemy również szereg świadectw na temat modlitwy różańcowej.

6. W nadchodzącym tygodniu Msze św. wieczorne będą już o godz. 17:00.

7. W sobotę tj. 9 października odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławiu. Zachęcamy do uczestnictwa. Dojazd we własnym zakresie. Szczegóły na plakacie w gablotce obok kościoła.

8. Do prowadzenia modlitwy różańcowej za tydzień przed sumą prosimy osobę z Róży MB z Lourdes – p. Ryszard Maciołek.