Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3 stycznia 2021 r.

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych. Od godz. 15:00 wystawienie Najśw. Sakramentu, które rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie osobista adoracja do Mszy św. o godz. 17:00
  2. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu Msze św. jak w każdą niedzielę. Z racji pandemii, jako że trudno jest oszacować liczbę wiernych uczestniczących we Mszach św. prosimy żeby we własnym zakresie zaopatrzyć się w kadzidło i kredę, które zostaną poświęcone w czasie każdej Mszy św. Dlatego że w tym roku nie będzie tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej i błogosławieństwa rodzin w domach dlatego także w uroczystość Trzech Króli po wszystkich Mszach św. będzie w naszym kościele specjalny obrzęd błogosławieństwa rodzin. Serdecznie zapraszamy.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O godz. 16:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych. O godz. 17:00 Msza św.
  4. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu. Składka z przyszłej niedzieli jako II niedzieli miesiąca będzie przeznaczona wyłącznie na potrzeby naszej parafii.
  5. Czytelników Tygodnika Niedziela zachęcamy do kontynuacji prenumeraty w nowym roku i zachęcamy nowych prenumeratorów tego tygodnika o zgłaszanie się do zakrystii. Czytajmy prasę katolicką, która kształtuje nasze religijne myślenie i wartościowanie.
  6. Do prowadzenia modlitwy Różańcowej za tydzień przed sumą prosimy osobę z Róży Matki Bożej Fatimskiej (p. Danuta Mazur).