Galeria

Pielgrzymka dzieci I komunijnych do Dukli

26 maja 2018 r. odbyła się pielgrzymka dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. Miejscem pielgrzymowania, modlitwy i wspólnego ogniska była Pustelnia św. Jana z Dukli oraz sanktuarium św. Jana w Dukli.
102

I Komunia św. 2018 r.

6 maja 2018 r. odbyła się I Komunia św. Dziesięcioro dzieci z naszej Parafii po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swojego serca.
80

Inscenizacja o tematyce Bożego Narodzenia

14 stycznia 2018 r. po sumie dzieci i młodzież z naszej parafii wystawiły sztukę poświęconą tematyce Bożego Narodzenia. Inspiratorem wydarzenia był ks. wikariusz Marcin Kapłon. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w "Opowieść Wigilijną".
15

Renowacja Misji Świętych

Od 18 do 22 października przeżywaliśmy renowację Misji Parafialnych. Słowo Boże głosili jak w roku ubiegłym Księża Jacek Michno i Roman Lorens.
40

Nabożeństwo fatimskie 13.10.2017

W piątek 13 października 2017 r. w setną rocznicę zakończenia objawień fatimskich odbyło się ostatnie w tym roku parafialne nabożeństwo fatimskie. Wzięła w nim udział duża grupa wiernych wraz z dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.
21

Wizytacja kanoniczna parafii przez ks. bpa Stanisława Jamrozka

W dniu 27 września 2017 r. odbyła się wizytacja kanoniczna naszej parafii przez ks. bpa Stanisława Jamrozka. Przed Mszą św. zostały zaprezentowane grupy parafialne, a podczas Eucharystii ks. bp udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży klas III gimnazjum.
61

Wycieczka ministrantów i oazy do Soliny

W sobotę, 16 września 2017 r. odbyła się wycieczka dla młodzieży oazowej i ministrantów do Soliny, Myczkowiec, Zagórza (ruiny klasztoru) i Komańczy. Opiekunem i organizatorem był wikariusz, ks. Marcin Kapłon.
45

Parafiada 2017

24 czerwca 2017 r. odbyła się kolejna edycja Parafiady. Wydarzenie doszło do skutku dzięki zaangażowaniu wielu parafian oraz życzliwości sponsorów. W tym roku sponsorami były następujące instytucje i osoby: Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji, Cukierenka u Helenki, Dyrekcja marketu E'Leclerc, Dyrekcja marketu EREM, Spółdzielnia PŁYTA, Kwiaciarnia CHABER, Galeria Sanowa, piekarnia OCHENDUSZKO, firmy Euro-Cash, Auto Moto Fan, Euro Bus, Lila Obuwie, Hydraulika Socha, PGNiG z Sanoka, Hurtownia TRAMP, Prezydent Miasta Przemyśla p. Robert Choma, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu p. Lucyna Podhalicz, masarnia Szarek oraz ofiarodawcy indywidualni
72

Boże Ciało 2017

Jak co roku w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Pana oddaliśmy cześć Jezusowi obecnemu w Najświętszym sakramencie. O godz. 16:00 została odprawiona Msza św., a następnie w procesji wierni udali się do czterech ołtarzy.
21