Ogłoszenia duszpasterskie, XXXIII Niedziela zwykła

13 listopada 2022 r.

  1. Dziś o godz. 16:40 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych, a następnie Msza Święta. Do końca listopada można jeszcze składać kartki wypominkowe z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych.
  2. W środę Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo wypominkowe.
  3. W czwartek o godz. 16:00, jak co tydzień, adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 16:40 „wypominki”, a następnie Msza Święta.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia Gość Niedzielny w cenie 8 zł i Mały Gość Niedzielny w cenie 5 zł. W Gościu Niedzielnym ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a na niej Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie.
  5. We wtorek zbiórka ministrantów. W piątek spotkanie oazy. W piątek także spotkanie Akcji Katolickiej. Spotkania rozpoczynają się Mszą świętą.
  6. Dzisiejsza składka jest przeznaczona wyłącznie na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać! Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Dom Księży Emerytów ”EMAUS”
  7. Do prowadzenia modlitwy różańcowej za tydzień przed sumą prosimy osobę z Róży MB Królowej Polski – Józefa Wawro.
  8. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem święto patronalne ministrantów i Akcji Katolickiej. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.