XXVII Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela zwykła, 6 października 2019 r. 

  1. Po Mszy św. o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 16:30, a o godz. 17:00 Msza św. Dzieci zachęcamy do zbierania obrazków na planszę z Matką Bożą, za co na koniec października otrzymają nagrody. Dzieci, które nie przyjdą dziś na wieczorne nabożeństwo mogą odmówić różaniec z rodzicami, a jutro otrzymają obrazek na planszę.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.
  3. Nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17:00.
  4. Spotkania formacyjne: w poniedziałek dzieci przygotowujące się do I Komunii św. (w czasie Mszy św. będzie poświęcenie i wręczenie różańców, dlatego rodziców prosimy o dostarczenie różańców do zakrystii przed Mszą św.), we wtorek ministranci, w środę uczniowie klas VII, a w piątek oaza.
  5. W środę Msza św. połączona z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16:00, o godz. 17:00, różaniec i Msza św.
  7. Do prowadzenia modlitwy Różańcowej za tydzień przed sumą prosimy osobę z Róży MB Różańcowej (p. Maria Marcinek).
  8. Przed kościołem do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  9. Od jutra, czyli od poniedziałku w parafii Przemyśl – Świętej Trójcy rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie. Spotkania będą w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19:00.
  10. Zgodnie z przepisami prawa kościelnego upływa pięcioletnia kadencja Rady Parafialnej. W związku z tym, że niektórym osobom minęła trzykrotna kadencja, a inni prosili o zwolnienie z tego obowiązku przez najbliższe dwie niedziele rozdawane będą kartki do głosowania. Bardzo prosimy o wyznaczenie kandydatów z następujących rejonów: Ofiar Katynia 4; Ofiar Katynia 4b; Ofiar Katynia 10a; Ofiar Katynia 12a; Okrężna i Niecała; Przejazdowa, Przekopana i Piaskowa.